تلویزیون

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

چرا تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

فهرست

چرا تلویزیون تصویر ندارد ؟

اگر شما هم یک تلویزیون (LCD, LED, OLED, QLED, PLASMA, DLP) داشته باشید، ممکن است در مقطعی با این مشکل مواجه شوید که تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد در چنین مواقعی، وقتی دلیل آن را نمی‌دانید سردرگم می‌شوید که چه باید بکنید.

 

تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد

اگر با دلایل چنین اشکالاتی آشنا باشید، می‌توانید اقدام صحیح را برای رفع خرابی تلویزیون خود انجام دهید.

به‌همین دلیل، کارشناسان ما تصمیم گرفتند تا در یک مقاله‌ی جامع، شما را با دلایل بروز این مشکل که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد آشنا کنند.

چرا تلویزیون تصویر ندارد

با مطالعه ادامه مقاله می‌توانید سریع‌تر علت خرابی تلویزیون خود را پیدا کرده و نسبت به تعمیر آن تصمیم بگیرید و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

علت قطع شدن تصویر تلویزیون

زمانی که بحث به عیب یابی یک مشکل در تلویزیون می‌سد فاکتور های زیادی برای پیدا کردن علت اصلی به وجود آمدن آن دخیل است مثلا :

مهم ترین فاکتور برند تلویزیون است، در کنار برند نوع تلویزیون، مدل تلویزیون، عوامل تاثیر گذار بیرونی مثل بررسی کردن مواردی که در ادامه برای شما آورده ایم و خرابی و عیب یابی قطعات داخلی.

سعی میکنیم موارد تاثیر گذار بر علت قطع شدن تصویر تلویزیون را به ترتیب و همچنین هزینه تعمیر این مشکل را برای شما شرح دهیم.

 

تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد

در تلویزیون هایی که شرکت ال جی تولید می‌کند، مشکل سیاه شدن تصویر تلویزیون و علت نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی در صورت کلی با برند های دیگر تفاوتی ندارد، اما نکته ی مهمی که این بین وجود دارد نوع ساختار داخلی تلویزیون های برند ال جی است.

تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد
تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد

 

این نوع ساختار باعث می‌شود قبل از بروز مشکل قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی مشکلات دیگری نمایان شود همچون :

۱- قطع و وصل شدن تصویر در حین تماشای برنامه های تلویزیونی در حالی که صدا دارد.

۲- هنگام روشن کردن تلویزیون فقط لوگوی ال جی را نمایش می‌دهد و تصویر قطع می‌شود.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد

رفتن تصویر تلویزیون سامسونگ مشکلی است که به مرور به وجود می‌آید. یعنی قبل از این مشکل به دلیل تنوع در نوع و مدل تلویزیون های تولیدی سامسونگ مشکلات دیگری نمایان می‌شود.

تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد
تلویزیون سامسونگ صدا دارد ولی تصویر ندارد

 

به‌طور مثال، در تلویزیون‌های سامسونگ به‌دلیل اینکه از دو سری بک لایت در طراحی آن استفاده شده است، قبل از اینکه صفحه تلویزیون سیاه شود، ابتدا قسمت بالایی یا پایینی صفحه تیره می‌شود.

دلیل آن این است که فقط یک سری از بک لایت‌ها خراب شده و سری دوم به کار خود ادامه می‌دهند. در چنین حالتی اگر نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام نکنید این احتمال وجود دارد که به مین برد و برد پاور آسیب برسد.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

تلویزیون سونی صدا دارد ولی تصویر ندارد

تلویزیون های سونی از کیفیت بالاتری نسبت به برندهای دیگر برخوردار است ولی مشکل نداشتن تصویر تلویزیون در برندهای سونی هم ممکن است به وجود بیاید.

به این صورت که در تلویزیون های سونی ابتدا برای لحظه‌ای لوگوی سونی نمایش داده شده و سپس تصویر و صدای تلویزیون قطع می‌شود و در ادامه چراغ پاور شروع به چشمک زدن می‌کند.

در چنین حالتی، با شمارش تعداد چشمک‌های چراغ پاور و درصورتی که 6 بار چشمک زد، متوجه خواهید شد که بک لایت تلویزیون خراب است.

تلویزیون سونی صدا دارد ولی تصویر ندارد
تلویزیون سونی صدا دارد ولی تصویر ندارد

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

بررسی علت قطع شدن تصویر تلویزیون در دیگر برند ها

به دلیل تشابه ساختار داخلی تلویزیون های امروزی و تفاوت جزئی در نحوه اتصال قطعات به هم می‌توان گفت تقریبا همه برند های تلویزیون زمانی که با این مشکل مواجه می‌شوند علت و هزینه تعمیر تقریبا مشابهی دارند که از جمله برند های دیگر می‌توان به مهم ترین آنها اشاره کرد :

ایکس ویژن (X-Vision) / اسنوا (SNOWA) / شارپ (SHARP) / پایونیر (Pioneer) / جی وی سی (jvc) / فیلیپس (PHILIPS) / دوو (DAEWOO) / پاناسونیک (Panasonic) / توشیبا (Toshiba) / صنام (SANAM) / هاردستون (Hardstone) / هایسنس (Hisense) / وستل (VESTEL) / تی سی ال ( tcl ) / بلست (Blest) / شیائومی (xiaomi) / اکسنت (accent) / سونیا (Suniya) / مارشال (Marshal) / جی پلاس (Gplus) / ایوولی (Evvoli) / پانورامیک (Panoramic) و …

 

دلایلی که باعث شده تلویزیون صدا داشته باشد ولی تصویر نداشته باشد

زمانی که تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد نشان دهنده‌ی این است که مین برد یا همان برد اصلی به‌درستی کار می‌کند و مشکل در خرابی پنل و بک لایت یا نور پس‌زمینه است.

درصورتی که خرابی از بک لایت باشد، درعین‌حالی که می‌توانید کانال تلویزیون را عوض کنید، اما فقط هاله‌ای از تصویر را مشاهده کرده و اگر نور چراغ‌قوه‌ای را روی صفحه تلویزیون بیندازید می‌توانید تصویر را مشاهده کنید.

دلایلی که باعث شده تلویزیون صدا داشته باشد ولی تصویر نداشته باشد

از دیگر دلایل بروز این مشکل، می‌توان به آب‌خوردگی صفحه تلویزیون اشاره کرد. در چنین حالتی، نفوذ آب به قسمت پایین صفحه تلویزیون باعث اتصالی و خراب شدن پنل تلویزیون می‌شود.

همچنین خرابی برد پاور تلویزیون نیز می‌تواند دلیل بروز این مشکل باشد. در چنین مواقعی بک لایت تلویزیون خراب شده و بایستی که برد پاور تعمیر شود.

در این بخش خرابی قطعات و عواملی که در بروز این مشکل شایع است را بررسی می‌کنیم و در ادامه هزینه هرکدام را برای شما لیست می‌کنیم و در مرحله بعد راه های جلوگیری از بروز چنین ایرادی را در تلویزیون به شما ارائه می‌دهیم.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

مهم ترین علت نداشتن تصویر در تلویزیون

بین عوامل شایع و خرابی قطعات داخلی تلویزیون، باید مهم ترین و اصلی ترین دلیلی که تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد را خرابی و یا سوختن بک لایت تلویزیون اعلام کنیم.

در صورت نیاز به خدمات تعمیر بک لایت تلویزیون میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

مهم ترین علت نداشتن تصویر در تلویزیون

 

تاثیر خرابی بک لایت در قطع شدن تصویر تلویزیون

زمانی که تلویزیون صدا داشته اما صفحه کاملاً سیاه باشد، دلیل آن خرابی بک لایت تلویزیون است. روش بروز خرابی بک لایت در برندهای مختلف تلویزیون متفاوت است.

در صورتی که اطلاعات بیشتری در خصوص بک لایت نیاز دارید می‌توانید مقاله : بک لایت چیست را مطالعه کنید.

در برخی از آنها ممکن است ابتدا لوگوی تلویزیون نمایش داده شود و بعد تصویر قطع شود و در برخی دیگر صفحه تلویزیون به‌حالت چشمک‌زن درآید.

تاثیر خرابی بک لایت در قطع شدن تصویر تلویزیون

 

دلیل خرابی بک لایت تلویزیون

به دلیل اینکه مشکل ایجاد شده در بک لایت یک مشکل شایع و خیلی مهم است ما در مقاله ای مجزا با عنوان : علت سوختن بک لایت تلویزیون به بررسی این دلایل پرداخته ایم که می‌توانید در صورت تمایل آن را مطالعه کنید.

تاثیر خرابی برد تیکان در قطع شدن تصویر تلویزیون

وظیفه‌ی برد تیکان در تلویزیون پردازش تصویر است. به‌همین دلیل، اگر این برد دچار خرابی شود طبیعتاً تصویر تلویزیون قطع خواهد شد.

نشانه‌ی خرابی برد تیکان هم به‌این‌صورت است که تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد. اما تفاوت نشانه‌ی خرابی آن با حالت خرابی بک لایت در این است که در زمان قطع شدن تصویر نور صفحه باقی می‌ماند ولی رنگ آن سرمه‌ای تیره می‌شود.

تاثیر خرابی برد تیکان در قطع شدن تصویر تلویزیون

برد تیکان درصورتی که آی سی GPU آن خراب نشده باشد قابل تعمیر است، درغیراین‌صورت باید برد تیکان به‌طور کامل تعویض شود.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

تاثیر بهم خوردن تنظیمات در قطع شدن تصویر تلویزیون

یکی از دلایلی که کارشناسان ما هنگام بررسی تلویزیون های مختلف برای رفع مشکل نداشتن تصویر با آن مواجه شده اند بهم خوردن تنظیمات تلویزیون است.

تاثیر بهم خوردن تنظیمات در قطع شدن تصویر تلویزیون

بهم خوردن تنظیمات تلویزیون بیشتر توسط کودکان اتفاق میافتد گاهی هم توسط خود شما برای تنظیم کردن بعضی موارد بوجود می‌آید که در صورتی که نتوانستید تنظیمات بهم ریخته را به حالت اولیه باز گردانید بهترین و سریع ترین راه بازگشت به تنظیمات کارخانه است.

 

تاثیر آب خوردگی تلویزیون در سیاه شدن تصویر

از آنجایی که تلویزیون مرتباً به‌وسیله‌ی اسپری کردن مایعات تمیزکننده و همچنین استفاده از دستمال خیس تمیز می‌شود، آب خوردگی آن بسیار شایع بوده و یکی از مهم‌ترین دلایل خرابی پنل تلویزیون و بروز سایر اشکالات برروی صفحه نمایش است.

تاثیر آب خوردگی تلویزیون در سیاه شدن تصویر
تاثیر آب خوردگی تلویزیون در سیاه شدن تصویر

 

بروز خرابی به این صورت است که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد و تصویر به رنگ سرمه‌ای تیره است. زمانی که خرابی از بک لایت است، وقتی شما تلویزیون را خاموش و روشن می‌کنید هیچ تغییری برروی صفحه نمایش مشاهده نمی‌کنید، ولی زمانی که تصویر به رنگ سرمه‌ای تیره باشد، وقتی شما تلویزیون را خاموش و روشن می‌کنید، تفاوت رنگ را مشاهده خواهید کرد.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

تاثیر ضربه و شکستگی تلویزیون در قطع شدن تصویر

از دیگر دلایل خرابی تلویزیون و عدم نمایش تصویر می‌تواند بروز شکستگی در پنل تلویزیون باشد. وارد شدن ضربه سنگین به تلویزیون می‌تواند باعث خرابی یا شکستگی در پنل آن شود.

در چنین حالتی که باید پنل تعویض شود، این کار به‌هیچ‌وجه مقرون‌به‌صرفه نیست، زیرا هزینه تعویض پنل حدود 70 درصد قیمت تلویزیون است. بنابراین بهتر است تلویزیون را در محل و ارتفاع مناسب قرار دهید تا از برخورد هرگونه ضربه‌ای به آن جلوگیری شود.

تاثیر ضربه و شکستگی تلویزیون در قطع شدن تصویر
تاثیر ضربه و شکستگی تلویزیون در قطع شدن تصویر

 

هزینه تعمیر مشکل نداشتن تصویر در تلویزیون

زمانی که شما با مشکل تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد مواجه شده‌اید و تصمیم به تعمیر آن دارید، اولین سؤالی که به ذهن شما خطور می‌کند مقدار هزینه‌های تعمیر و رفع این مشکل است، ما در ادامه یک لیست از هزینه های حدودی برای شما آورده ایم که البته این هزینه ها دقیق نیست.

 

عنوان قیمت (به تومان)
تعمیر بک لایت 400,000 تا 2,500,000
تعمیر برد پاور 200,000 تا 3,000,000
تعمیر مین برد 800,000 تا 2,500,000
تعمیر برد تیکان 300,000 تا 1,000,000
تعمیر فلت تلویزیون نیاز به بررسی کارشناس
تعمیر پنل تلویزیون نیاز به بررسی کارشناس

 

و از آنجایی که تلویزیون‌ها برندهای مختلف و هر برند مدل‌های مختلفی دارد و در نتیجه قیمت قطعات آن نیز متفاوت است، و با در نظر گرفتن نوسان قیمت قطعات در بازار، توصیه می‌کنیم که با متخصصین بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید تا بتوانید ضمن دریافت مشاوره‌های لازم به‌صورت رایگان، برآورد دقیقی از هزینه‌ها براساس نرخ روز داشته باشید.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

جلوگیری از مشکل قطع شدن تصویر تلویزیون

زمانی که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، قبل از اینکه نسبت به تعمیر آن تصمیم بگیرید، توصیه می‌کنیم برای عیب‌یابی آن، ابتدا آزمایش‌های زیر را انجام دهید تا مشکل اصلی را پیدا کرده و سپس درصورت نیاز به تعمیر، به این‌کار اقدام کنید.

 

 • خنک کردن تلویزیون

برای مدت 12 یا 24 ساعت تلویزیون خود را خاموش کرده و دوشاخه آن را از برق بکشید. پس از گذشت این مدت مجدداً آن را به برق وصل کرده، روشن کنید و ببینید که آیا مشکل برطرف شده است یا نه.

خنک کردن تلویزیون برای جلوگیری از قطع شدن تصویر تلویزیون

دلیل این آزمایش این است که گاهی به‌علت استفاده‌ی مداوم از تلویزیون و گرم شدن زیاد، ممکن است قطعات آن عملکرد خود را از دست بدهند. با این کار متوجه می‌شوید که آیا دلیل مشکل همین موضوع است یا خرابی از جای دیگری است.

 

 • حذف دستگاه های جانبی

تلویزیون خود را خاموش کرده و تمام وسایل جانبی که به آن متصل هستند را جدا کنید. سپس تلویزیون را روشن کرده و درصورت وجود تصویر، متوجه خواهید شد که مشکل از وسایل جانبی بوده است.

حذف دستگاه‌های جانبی برای جلوگیری از قطع شدن تصویر تلویزیون

سپس وسایل جانبی را یک‌به‌یک به تلویزیون متصل کنید تا ببینید مشکل از کدام‌یک از آنها بوده است. این امکان وجود دارد که دستگاه‌های جانبی به‌علت خراب بودن تصویر را به‌خوبی دریافت نکنند یا کابل‌های اتصال آنها خراب شده باشد.

 

 • بررسی ورودی تلویزیون

بررسی ورودی تلویزیون برای جلوگیری از قطع شدن تصویر تلویزیون

این امکان وجود دارد که ورودی نامناسبی برای یک دستگاه جانبی انتخاب کرده باشید. به‌عنوان مثال، باید ورودی HDMI را انتخاب می‌کرده‌اید اما آن را اشتباهاً به ورودی دیگری متصل کرده باشید.

 

 • بررسی تی کان یا برد اینورتر

دکمه منو را فشار دهید. اگر منو ظاهر نشد، این احتمال وجود دارد که دلیل اینکه تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد بروز مشکل در اتصالات تی کان یا برد اینورتر نور پس‌زمینه باشد.

بررسی تی کان یا برد اینورتر برای جلوگیری از قطع شدن تصویر تلویزیون

برای اطمینان، چراغ‌های اتاق را خاموش کنید و درحالی که تلویزیون روشن است به نور پس‌زمینه دقت کنید. اگر در پس‌زمینه نوری مشاهده کردید، اتصالات تی کان یا برد اینورتر مشکل دارند که باید توسط یک متخصص تعویض شود.

 

 • بررسی اتصال کابل

یکی از دلایل اینکه تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد می‌تواند این باشد که کابل‌ها را اشتباه متصل کرده باشید. شما باید سه فیش زرد، قرمز و سفید را به محل مخصوص به خودشان متصل کرده باشید. درصورتی که این فیش‌ها را جابجا متصل کنید می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود.

 

 • ورودی HDMI

اگر تلویزیون شما به ورودی HDMI متصل است و تلویزیون هم صدا و هم تصویر ندارد، دراین‌صورت باید ورودی HDMI عوض شود، زیرا این احتمال وجود دارد که خازن‌های آن خراب شده باشند.

 

 • بررسی محکم بودن کابل ها

کابل‌های متصل شده به تلویزیون را بررسی کنید و مطمئن شوید که شل نباشند.

 

 • بررسی نور پس زمینه

با استفاده از منو، نور پس‌زمینه را زیاد کنید تا مطمئن شوید که مشکل از کم بودن نور پس‌زمینه نباشد.

تست نور پس‌ زمینه برای جلوگیری از قطع شدن تصویر تلویزیون

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

دستگاه های جانبی

گاهی ممکن است دستگاه‌های جانبی متصل به تلویزیون باعث شوند که شما فکر کنید تلویزیون مشکل دارد. به‌عنوان مثال وقتی شما یک گیرنده دیجیتال را به تلویزیون خود متصل کرده‌اید، وقتی گیرنده دیجیتال را خاموش و روشن می‌کنید تصویر تلویزیون نیز قطع و وصل می‌شود.

در چنین مواقعی باید توجه داشته باشید که با خاموش و روشن کردن تلویزیون حتماً لوگوی برند تلویزیون نمایش داده می‌شود.

اما اگر این لوگو نمایش داده نشود، مشکل از دستگاه ورودی خواهد بود. یکی از راه‌های تشخیص اینکه قطع شدن تصویر تلویزیون از خود تلویزیون است یا از دستگاه متصل به آن این است که منوی تلویزیون را بزنید. اگر منوی تلویزیون ظاهر شد، متوجه خواهید شد که مشکل از دستگاه متصل به آن است.

خرابی دستگاه های جانبی علت مشکل نشان ندادن تصویر در تلویزیون

گاهی اوقات دلیل اینکه تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد می‌تواند خرابی یکی از دستگاه‌های جانبی باشد. برای بررسی این موضوع و دریافت نتیجه، بهتر است که ابتدا تمام دستگاه‌های جانبی را از تلویزیون جدا کنید.

اگر بعد از جدا کردن دستگاه‌های جانبی مشکل برطرف شد، باید دستگاه‌های جانبی را یک‌به‌یک به تلویزیون متصل کنید تا دستگاه خراب پیدا شود. زمانی که دستگاه خراب را شناسایی کردید دیگر آن را به تلویزیون متصل نکنید زیرا می‌تواند باعث خرابی مین برد تلویزیون شود.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

جمع بندی

در این مقاله جامع، متخصصین ما با شما از دلایل اینکه چرا تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد صحبت کرده و راهنمایی‌های لازم برای تشخیص علت خرابی و جلوگیری از سوختن بک لایت تلویزیون و همچنین تأثیر دستگاه‌های جانبی در بروز این مشکل ارائه کردند. امیدواریم که این اطلاعات سودمند بوده باشد.

به‌خاطر داشته باشید، زمانی که با چنین مشکلی مواجه می‌شوید، در ابتدا باید دلیل اصلی بروز مشکل را پیدا کرده و سپس نسبت به برآورد هزینه و تصمیم‌گیری برای تعمیر آن اقدام کنید.

 

تماس با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون

 

ما موارد لازم برای بررسی و تشخیص نوع و منبع خرابی را برای شما توضیح دادیم. اما توصیه می‌کنیم در چنین مواقعی ابتدا با یک تکنسین تعمیرات مشورت کنید.

در این مورد می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان نمایندگی تعمیرات هم از مشاوره‌های رایگان و توصیه‌های ضروری آنها بهره‌مند شوید و هم برآوردی از هزینه‌های احتمالی داشته باشید.

‫14 دیدگاه ها

  1. سلام وقت شما بخیر، مشکل دستگاه شما به دلیل سوختن بک لایت تلویزیون برای اینکه کامل متوجه مشکل بشید به ترتیب لینک های زیر رو مطالعه کنید.

   اول مقاله : بک لایت چیست

   دوم مقاله : علت سوختن بک لایت تلویزیون رو به طور کامل مطالعه کنید.

   در صورت اطمینان از خرابی بک لایت می‌توانید با مطالعه نکات ذکر شده در بخش تعمیر بک لایت تلویزیون اقدام به تعمیر کنید و اگر نیاز به تکنسین برای این کار داشتید می‌توانید از طریق پشتیبانی ثبت درخواست کنید.

 1. سلام ما یه ال ای دی ال جی ۴۹ داریم صدا داره ولی تصویر نداره البته نه که کلا تصویر نداشته باشه خیلی خیلی کم رنگ شده بزور تصویر تلویزیون دیده میشه همون بخاطر بک لایت هاشه یعنی ؟

 2. سلام تلویزیون ما ال جی و موارد بالا رو چک کردیم ولی همچنان تصویر تلویزیون نمیاد چه باید کنیم ؟

  1. سلام اینکه تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد نیاز به برسی تعمیرکار و رفع مشکل و تعویض قطعه دارد و با رعایت نکات بالا قابل حل نیست

 3. سلام
  تلویزیون تصویر نداره
  و هر بار که روشن میکنیم تصویر تلویزیون نیست بعد اینکه دوباره خاموش و روشن میکنیم درست میشه
  مشکل از چیه؟

  1. سلام، این مشکل به چند صورت نمایان می‌شود یا تلویزیون صدا و تصویر ندارد یا اینکه تلویزیون شما تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد که در هر حالت مشکل متفاوت است و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی و مشاوره رایگان سایت تماس بگیرید

 4. سلام خسته نباشید تلویزیون ما یک دفعه تصویرش رفت ، الان تلویزیون صدا داره ولی تصویر نداره، وقتی خاموش میکنیم هم خود به خود روشن میشه

  1. سلام وقتتون بخیر ، با واحد پشتیبانی تماس بگیرید یا مدل دقیق تلویزیون رو اعلام کنید تا هزینه تعمیر مشخص شود

  1. سلام وقتتون بخیر ، به طور معمول از قسمت لامپ تصویر های تلویزیون است ، ولی هنگامی که تلویزیون صدارد تصویر ندارد ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد در صورت تمایل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا