گـروه اجـرایی " تعمیرکار" بخش تعمیرات تلویزیون در سلسبیل آماده ارائه انواع خدمات تخصصی با قیمتی مناسب در رابطه با تعمیر تلویزیون در مرکز نمایندگی تعمیرات تلویزیون در سلسبیل همراه با ۶ ماه گارانتی هرگونه خدمات میباشد که علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

تعمیر تلویزیون در سلسبیل ، تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی تعمیرکار در سلسبیل جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران تعمیرکار در سلسبیل و ارائه ضمانت نامه رسمي تعمیرکار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز تعمیر تلویزیون در سلسبیل و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

تعمیر تلویزیون در سلسبیل ، تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

خدمات تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

تعمیر تلویزیون در سلسبیل  یکی از خدمات تخصصی جهت رفاه حال همشهریان عزیز در منطقه ی سلسبیل میباشد که تمام خدماتی که در جهت رفع عیب دستگاه و تعمیر تلویزیون مورد نیاز است در اختیار شما مشتریان قرار میدهد .

تخصص لازم جهت ارائه ی انواع تعمیرات و رفع عیب تلویزیون مهم ترین مولفه در این صنعت یعنی تعمیرات میباشد که تکنسین ها ی ما با تجربه ی چندین ساله و مطالعه ی دانش روز در جهت تکمیل تخصص خود بهره میگیرند و به شما اطمینان تخصص لازم را در تعمیر تلویزیون در سلسبیل میدهیم .

 • واحد تعمیر تلویزیون در سلسبیل همیشه آماده خدمت به همشهریان عزیزی که نیاز به تعمیر دستگاه خود دارند میباشد و همه ی تخصص موجود را بکار میبندد تا به بهترین شکل ممکن برای رفع عیب اقدام شود .

سطح خدمات تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

 

 • تعمیرات تلویزیون در سلسبیل شامل همه ی تعمیرات و اقدامات تخصصی در راستای رفع عیوب تلویزیون میباشد که شاید بتوان گفت یکی از بهترین مراکز تعمیر ارائه دهنده ی این خدمات مجموعه ی ما میباشد .

 

 • تعمیر انواع بک لایت ، تعمیر انواع برد و تعمیر انواع پنل آبخورده از جمله مهم ترین و تخصصی ترین تعمیرات این مرکز میباشد که در صورت نیاز به یکی از این گزینه ها ها داشتید فقط کافیست با کارشناسان ما در واحد تعمیرات تلویزیون در سلسبیل تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان به شما نسبت به هر سوالی که در مورد تعمیر دارید راهنمایی های لازم ارائه شود .

 

 • تعمیرات تلویزیون در سلسبیل برای اطمینان خاطر شما همه ی تعمیرات انجام شده به روی دستگاه شما را با تحویل ضمانت نامه کتبی به شما تضمین میکند که با خرابی مجدد در طول مدت ضمانت هیچ مبلغی از شما گرفته نمیشود .

نمایندگی تعمیر تلویزیون در سلسبیل

تعمیر تلویزیون در سلسبیل ، تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

هدف از تاسیس نمایندگی تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

 • نمایندگی تعمیر تلویزیون در سلسبیل یکی از واحد های ارائه کننده خدمات تعمیر شرکت میباشد که با جمع آوری تکنسین ها ی متخصص و با تجربه آشنا به منطقه ی سلسبیل به صورت تخصصی در این منطقه کار میکند .

 

 • آشنا بودن به منطقه در نمایندگی تعمیرات در سلسبیل لحاظ شده است تا با سرعت بیشتری به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم و باعث صرفه جویی در وقت آنها و صرفه جویی در هزینه ی شرکت شویم .
  ما بر این هدف متمرکزیم تا خدمات ارائه شده ی خود را هم از لحاظ کمی و هم کیفی به بالاترین سطح موجود در ارائه برسانیم .

 

 

با تمام تخصص و امکانات برای تعمیر تلویزیون در سلسبیل شما آماده ایم و کسب رضایت کاربران هدف ما .

پشتیبانی از تلویزیون های بانه ای یا بدون گارانتی در سلسبیل

 

 

 • تعمیرات تلویزیون در سلسبیل از تمامی مدل های شرکت پشتیبانی میکند و داشتن گارانتی و یا بانه ای بودن تلویزیون شما هیچ محدودیتی در استفاده از خدمات ما ایجاد نمیکند.

 

 • و باید بگوییم که تقریبا تفاوتی در دو نوع تلویزیون با گارانتی و تلویزیون بدون گارانتی وجود ندارد و تمامی قطعات استفاده شده در هر دو نوع یکسان است البته در برخی تلویزیون های بانه ای ریسیور یا ماهواره در مین برد تعبیه شده است.

 

 • پس توجه داشته باشید با توجه به یکسان بودن قطعات محدودیتی در تعمیر تلویزیون بانه ای نداریم و با توجه به انبار قطعات با کیفیت شرکت در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون کافیست با تعمیرات تلویزیون در سلسبیل تماس بگیرید.

عیب یابی در محل تعمیر تلویزیون در سلسبیل

تعمیر تلویزیون در سلسبیل ، تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

 • سرویس عیب یابی در محل تعمیر تلویزیون در سلسبیل جهت کسب اطلاعات دقیق مشتریان گرامی پیش بینی شده است بدین صورت که شما پس از مشاهده ی کوچکترین اختلال در عملکرد تلویزیون با واحد تعمیرات تلویزیون در سلسبیل تماس میگیرید و کارشناسان ما سوالاتی در مورد مدل دستگاه و مشکل ایجاد شده از شما خواهند پرسید و بلافاصله تکنسین به محل مورد نظر اعزام میشود .

 

 • تکنسین ها ی ما با داشتن تخصص و تجربه با مشاهده مشکل و تست دستگاه در حضور شما و پس از این که از علت عیب به وجود آمده مطمئن شدند آن را برای شما شرح داده و پس از کسب رضایت از شما اقدام به رفع عیب خواهند کرد .

 

 • برخی از ایرادات مطرح شده توسط مشتریان و تشخیص علت توسط تکنسین ها ی متخصص شرکت را در زیر آورده ایم تا شاید جواب سوال شما را در همین مطلب داده باشیم .

 

 

تصویر تلویزیون مخدوش است

 

 • این ایراد هم میتواند علت های متفاوتی داشته باشد مهم ترین علت آن ضربه خوردن پنل و شکستگی پیکسل های موجود در صفحه ی پنل است که در این صورت تنها اره رفع مشکل تعویض پنل میباشد و چون قیمت آن بسیار بالاست و تقریبا کمیاب پس اصلا مقرون به صرفه نیست زیرا تقریبا هشتاد الی نود درصد قیمت کل تلویزیون هزینه ی تعویض پنل میشود .

 

 • گاهی اوقات نیز پنل در گذر زمان خراب میشود البته این در تلویزیون های ال سی دی بیشتر مشهود است ولی در ال ای دی ها نیز این ایراد خود به خود پیش می آید ولی خیلی به ندرت .

 

 • علت دیگر میتواند هم از برد مین و هم برد تیکان باشد و در برخی موارد هم فلت های رابط بین برد ها و برد تیکان به پنل دچار سوختگی و خرابی میشوند که با تعویض آن ها مشکل برطرف میشود .

 

 • برد تیکان هم که در اکثر اوقات فقط باید تعویض شود و تعمیر ان جوابگو نیست و تعمیر آن مشکل را به طور کامل برطرف نمیکند ولی با تعویض مشکل کاملا برطرف میشود و جای نگرانی نیست .

تلویزیون مداوم و یکسره خاموش و روشن میشود

 

 • این مشکل دو علت اساسی دارد یا از برد مین و خرابی آی سی میباشد و یا خرابی برد پاور که بطور حتم یکی از این برد ها دچار خرابی شده است در اکر اوقات برد مین دچار خرابی و سوختگی در یکی از آی سی ها میشود که با تعویض آن مشکل برطرف میشود ولی در برخی موارد هم فقط باید برد به صورت کامل تعویض شود.

 

 • برد پاور هم همینطور علت میتواند خرابی یکی از قطعات استفاده شده بر روی برد باشد که با تعویض آن مشکل برطرف شود و در این مورد هم برخی مواقع فقط با تعویض کامل برد مشکل حل خواهد شد.

 

 • واحد تعمیرات تلویزیون در سلسبیل با داشتن انبار برد های تلویزیون آماده ی رفع نیاز مشتریان گرامی میباشد.

تصویر هاله ای تاریک یا نقطه ای روشن دارد

 

 • وجود هاله ای تاریک میتواند علتش همان لامپ های پشت پنل یا بک لایت باشد که در بعضی مدل ها اینگونه است و در برخی مدل ها به گونه ای بک لایت خراب میشود که مانند نقطه ای روشن نمایان میشود.

 

 • خرابی بک لایت همه جوره نمایان میشود و این دو حالت نمونه ای از آن است به طور کلی هر نوع هاله یا نقطه ای که تصویر روی آن معلوم باشد تقریبا میتوان گفت که علت آن خرابی بک لایت است.

 

 • این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهیم که تعمیرات تلویزیون در سلسبیل با دارا بودن قطعات شرکتی بهترین بک لایت های موجود در بازار را مورد استفاده قرار میدهد و کیفیت آن را تضمین میکنیم.

تلویزیون فقط صدا دارد و تصویر ندارد

 

 • دیده نشدن تصویر دو علت محتمل تر از دیگر علت ها را دارد مهم ترین آن خرابی بک لایت یا همان لامپ های ال ای دی و لامپ ها ی ال سی دی پشت پنل میباشد به طوری که تعدادی از آن لامپ ها دچار سوختگی شده است و قابل تعمیر و برخی غیر قابل تعمیر و باید کلا تعویض شود.

 

 • علت محتمل بعدی نیز بحث آبخوردگی پنل میباشد که در برخی موارد این علت هم صدا وجود دارد ولی تصویر نیست و علت ها ی دیگر هم میتواند باشد که باید دستگاه تست شود تا مشخص شود.

 

 • تعمیر تلویزیون در سلسبیل تعمیرات بک لایت و پنل را به بهترین شکل و کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد.

تلویزیون در حالت روشن بدون هیچ علائمی خاموش شد

 

 • این مشکل هم علت آن فقط  برد پاور و برد مین است و راه تشخیص آن هم در اکر مواقع این گونه است که  اگر بعد از خاموش شدن دستگاه برق در چراغ پاور تلویزیون بود یعنی چراغ روشن بود ایراد از برد مین است و اگر چراغ اموش بود مشکل از برد پاور میباشد.

 

 • البته این توضیح میتواند قطعی نباشد یعنی برخی موارد هست که با اینکه چراغ پاور روشن است ولی ایراد نیز از برد پاور میباشد که با تعمیر یا تعویض برد مشکل ایجاد شده برطرف خواهد شد.

 

 • تشخیص و تعمیر این ایرادات را به تکنسین های ما در واحد تعمیر تلویزیون در سلسبیل بسپارید.

 

صدای تلویزیون قطع شده است

 

 • علت قطع شدن صدای تلویزیون میتواند از برد پاور و بلندگو های دستگاه باشد به این صورت که اگر برد پاور ولتاژ مورد نیاز بلندگو ها را تامین نکند یعنی در این مورد دچار اختلال باشد قطعا صدایی از اسپیکرها خارج نمیشود.

 

 • در اکثر موارد اما خرابی مربوط به خود بلند گوها میباشد و فقط شما باید مدل تلویزیون خود را به تکنسین های ما در واحد تعمیرات تلویزیون در سلسبیل اعلام کنید تا از انبار قطعات بلندگوی مورد نظر سفارش داده شود و با تعویض بلندگوها قطعا مشکل قطعی صدا برطرف خواهد شد.

 

 • البته جای بیان دارد که بعضی وقتها مشتریان از صدای کم دستگاه تلویزیون خود شکایت دارند و احتمال خرابی آن را میدهند ولی باید در جواب به این سوال که خرابی باعث کم بودن صدای بعضی تلویزیون ها است یا خیر بگوییم خیر در بعضی مدل ها کلا کیفیت صدا بالا نیست و ربطی به خرابی اسپیکر تلویزیون ندارد.

 

 • تعمیر تلویزیون در سلسبیل بر این امر است که تمام نیازهای مشتریان را برطرف کند و تامین همه ی بلندگوهای مدل های تلویزیون از هدف های این امر است.

 

مشاوره ی رایگان واحد تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

 

 • شما عزیزان میتوانید به محض مشاهده ی کوچکترین اختلالی در عملکرد تلویزیون و یا سوالی درباره ی کارکرد تلویزیون دارید با کارشناسان ما در تعمیرات تلویزیون در سلسبیل تماس بگیرید.

 

 • البته شاید به اطلاعاتی درباره ی نصب دستگاه و یا توصیه هایی درباره ی نگهداری تلویزیون نیز نیاز داشته باشید که در این صورت هم میتوانید از مشاوره رایگان مرکز تعمیر تلویزیون در سلسبیل بهره بگیرید.

 

 • شاید اگر اطلاعاتی راجع به چگونگی استفاده از تلویزیون داشته باشیم خیلی از ایرادات و مشکلات ایجاد شده پیش نیاید پس ما در کنار شما هستیم تا هر آنچه نیاز دارید در زمینه تعمیر تلویزیون و استفاده صحیح از آن را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

برند های تحت پوشش واحد تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

 

تعمیر بک لایت تلویزیون در سلسبیل

تعمیر تلویزیون در سلسبیل ، تعمیرات تلویزیون در سلسبیل

 • شایع ترین عیب تلویزیون خرابی بک لایت میباشد که در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی متفاوت است و در ال ای دی ها در هر مدل از سری تولیدات شرکت تقریبا منحصر و مخصوص همان مدل است .

 

 • خیلی از مشتریان عزیز نمیدانند بک لایت چیست باید در پاسخ به این سوال که بک لایت چیست به طور مختصر بگوییم که به لامپ هایی که وظیفه ی تامین نور تصویر را بر عهده دارند و در روی سینی تلویزیون و پشت پنل قرار دارند را بک لایت میگویند .

 

هنگام خرابی بکلایت این نکات را رعایت کنید 

 

 • به دلیل همین عدم اطلاعات کاربران تلویزیون های اکثر آنها با مشاهده ی عدم تصویر نمیدانند که با روشن گذاشتن تلویزیون و استفاده از آن باعث خرابی بیشتر و در بعضی موارد مشاهده شده که بخاطر فشاری که بر روی ال ای دی ها بر اثر ولتاژ اضافه در مدار بوده باعث آتش گرفتن لامپ ها شده و دیگر فراتر از یک خرابی نمایان میشود .

 

 • پس دقت داشته باشید که در صورت عدم مشاهده ی تصویر و شنیدن صدای تلویزیون به هیچ عنوان دستگاه را روشن نگذارید و درکل به یاد داشته باشید همیشه که از تلویزیون خراب استفاده نکنید و در اسرع وقت با کارشناسان ما در تعمیرات تلویزیون در سلسبیل تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید .

 

 

 • شرکت ما با خریداری قطعات شرکتی با کیفیت در جهت رضایت شما مشتریان اقدام به تعمیر تلویزیون شما عزیزان میکند و نسبت به همه ی قطعات استفاده شده ضمانت کیفیت میدهد.
 • تعمیر بک لایت تلویزیون خود را با تماس به مرکز تعمیر تلویزیون در سلسبیل به متخصصین ما بسپارید.

تعمیرگاه مجاز تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

 • تعمیر تلویزیون در سلسبیل  واحدی است که با داشتن تمام امکانات تعمیر یکی از بهترین خدمات تعمیرات را به ساکنین سلسبیل ارائه میکند وجود تخصص و تجربه در این مجموعه اطمینان خاطریست برای شما عزیزان جهت اعتماد و سپردن تلویزیون معیوب خود به این مجموعه و تحویل گرفتن آن در اسرع وقت با ضمانت کتبی تعمیر انجام شده .

 

 • در این قسمت باید یاد آوری کنیم که در تعمیرات تلویزیون در سلسبیل  خدمات تعمیر همه ی مدل های تولیدی شرکت اعم از ال ای دی ها و ال سی دی ها و غیره انجام میشود با بهترین کیفیت .

سوالات متداول از تعمیر تلویزیون در سلسبیل

✔️ تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

نمایندگی تعمیرات واحد های سیار زیادی را برای رفاه شما کاربران عزیز در مناطق گوناگونی همچون سلسبیل مستقر نموده تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

 

 

✔️ تعمیر بک لایت تلویزیون در سلسبیل

 

بکلایت تلویزیون همان لامپ های ال ای دی پشت صفحه میباشد که میتوان گفت مصرفی ترین قطعه ی استفاده شده در تلویزیون است و نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند متفاوت است  نمیتوان از دیگر بک لایت ها به جای بک لایت مختص هر سری استفاده کرد.

 

 

✔️ تعمیرات تلویزیون سلسبیل در منزل

 

ارائه خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات انواع برند تلویزیون در منزل امکان پذیر بوده تا دیگر نیازی به جابجایی تلویزیون تا نمایندگی را نداشته باشید . البته باید گفت در بعضی موارد این امکان وجود ندارد و بسته به نوع ایراد تلویزیون شما مشخص میشود که این امکان وجود دارد یا نه

 

 

✔️ ارائه ضمانت ۱سال تعمیر تلویزیون در سلسبیل

 

انواع خدمات یا تعمیرات تلویزیون در سلسبیل ، همراه با ۱سال گارانتی به شما کاربران ارائه میگردد تا در صورت بروز همان مشکل بدون صرف هزینه مجدد دستگاه شما تعمیر شود .

اسلایدر محله ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *