تعمیرات تلویزیون

گـروه اجـرایی " تعمیرکار " برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند.از جمله خدمات گروه ما، تعمیرات تلویزیون که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی تعمیرکار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران تعمیرکار و ارائه ضمانت نامه رسمي تعمیرکار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

خدمت رسانی سریع

تماس با مرکز تعمیرکار و اعلام مشکل از طرف شما اعزام فنی کار متخصص به همراه متریال مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن به محل شما از طرف ما

تعمیرات تلویزیون-تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

 

مشکلاتی مانند روشن نشدن تلویزیون ، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل ها، ایرادات بک لایت ، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشکلات رایج تلویزیون نام برد . اما این مشکلات با وجود متخصصان زبده و با تجربه که با دانش تخصصی و تجهیزات پیشرفته خود می توانند عیب یابی دستگاه و انواع تعمیرات تلویزیون شما را در سریعترین زمان ممکن و به اصولی ترین شیوه ممکن انجام دهند ، برطرف می شوند !

 چه زمانی به خدمات تعمیر تلویزیون در محل نیاز داریم ؟

 

 • تلویزیون از لوازم پرمصرف بوده که به‌دلیل استفاده نادرست ممکن است دچار خرابی شود. اما نیاز به تعمیرکار، فقط در زمان خرابی تلویزیون نیست، بلکه گاهی جهت سرویس دوره‌ ای و یا تعمیرات تلویزیون به حضور تعمیرکار متخصص تعمیرتلویزیون نیاز پیدا خواهید کرد. گاهی هم سرویس دوره‌ ای تلویزیون کمک می‌کند تا احتمال بروز خرابی و مشکلات در آینده تا حد قابل توجهی کاهش یابد.

 

استفاده از قطعات اصلی

 

 • از مهمترین پارامترهای تعمیر تلویزیون، استفاده از قطعات مصرفی و لوازم یدکی اصلی و اورجینال در همان برند تلویزیون است.

 

تعمیرات تلویزیون ، تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون آبخورده

 

متأسفانه در صورت بالا بودن میزان آبخوردگی، تعمیرکار شانس چندانی برای تعمیرات تلویزیون نخواهد داشت. البته در شرایطی که کاربر آگاهانه عمل کند و بلافاصله پس از آبخوردگی دستگاه، تلویزیون را خاموش کرده و به یکی از مراکز مجاز در حوزه تعمیر تلویزیون مراجعه کند، احتمال آنکه بتوان تعمیر آبخوردگی تلویزیون را با موفقیت به انجام رساند بالاست.

 

با این حال، در غالب موارد به دلیل بی‌توجهی کاربران، و عدم مراجعه زودهنگام به تعمیرگاه، تعمیر پنل آبخورده تلویزیون، تنها با تعویض آن امکان امکان‌پذیر می‌گردد. (تعویض پنل تلویزیون نیز هزینه بالایی می‌طلبد –چیزی حدود 70درصد از هزینه خرید یک تلویزیون- از همین رو غالب کاربران، خرید یک تلویزیون نو را به تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون ترجیح می‌دهند). توصیه می‌شود برای تعمیر تلویزیون آب خورده به مراکزی مراجعه شود که از تجهیزات پیشرفته جهت این کار نظیر بندیگ ماشین برخوردار باشند.

تعمیر مقاومت تلویزیون

 

 • مقاومت یکی از قطعات داخلی تلویزیون است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت می کند. واحد اندازه گیری این قطعه اهم می باشد. به دلایل مختلف، مقاومت های یک تلویزیون ممکن است دچار مشکل شده و اندازه اهمی آنها کم یا زیاد شود. همچنین این قطعات ممکن است در مدار خود به خوبی کار نکرده و دچار قطعی گردند. در این صورت، احتمال سوختن مقاومت به شدت افزایش پیدا می کند.

 

 • اگر این قطعه دچار خرابی و یا سوختگی شود، در اغلب موارد باید تعویض گردد. در واقع تعمیرات مقاومت تلویزیون با جایگزینی این قطعه امکان پذیر است. آنچه در تعویض مقاومت باید مورد توجه قرار گیرد، تطابق اهم نمونه جایگزین شده با قطعه اصلی و نیز استفاده از نمونه اورجینال است. در صورت عدم رعایت هریک از این موارد، مشکلات تلویزیون کاملا حل نشده و زمینه برای بروز آسیب های جدی تر فراهم خواهد شد.

تعمیرات تلویزیون ، تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون که پرش تصویر دارد

 

پرش تصویر یکی از اشکالات نه چندان شایع پیش آمده در تلویزیون ها است. با بروز این اشکال، تصویر به نمایش در آمده توسط تلویزیون، یکنواختی و شفافیت خود را از دست داده و به نوعی آزاردهنده می‌گردد . اگر چه بروز این اشکال دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد، اما عمدتاً، پرش تصویر تلویزیون و جابجایی‌های ناگهانی تصویر بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل و ساختار آن صورت گرفته‌اند.

 

از همین رو تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون نیاز به بررسی دقیق پنل دستگاه و تست عملکرد سایر قطعات آن توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون دارد. در هر حال، اگر شما کاربران گرامی نیز در طول روزهای اخیر متوجه وجود چنین اشکالی در تلویزیون مورد استفاده خود شده‌اید، می‌توانید به مرکز تعمیرات تلویزیون مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازید.

تعمیر پاور تلویزیون

 

 • پاور در تلویزیون دارای خازن هایی است که اغلب پس از گذشت مدتی از شروع کار دستگاه، دچار خرابی و فرسودگی می شوند. نکته قابل ذکر این است که برای انجام تعمیرات تلویزیون در این مورد، نیاز به تعویض پاور است. البته اگر نواقص ترانزیستور باعث بروز مشکل در پاور باشد نیز تنها با تعویض این قطعه می توان به تعمیر پاور تلویزیون دست یافت.

 

 • همچنین برد پاور نیز یکی از قطعاتی است که با تعویض آن می توان این قطعه مهم را ترمیم کرده و مشکلات آن را برطرف نمود. به هر ترتیب، هریک از بخش های پاور که دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد، اقدامات مربوط به آن باید در واحدی مجهزو توسط متخصصین کاربلد و حرفه ای انجام گردد.

 

 • همچنین چون بحث تعویض چند قطعه حساس مطرح است، استفاده از نمونه اورجینال و با کیفیت در صدر موارد قابل توجه در فرآیند تعمیر پاور تلویزیون قرار می گیرد. لازم به ذکر است که در مرکز تعمیرات تی وی مانیتور، توجه ویژه ای به رعایت این نکات شده و کاربران می توانند محصول خود را با کیفیت روز اول تحویل بگیرند.

تعمیرات تلویزیون ، تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون که مشکل صدا دارد

 

اصلی‌ترین علت بروز اشکال در صدای تلویزیون، وجود ایراد در بخش مین برد دستگاه است. در صورتی که امکان تعمیر این قطعه و تعمیر صدای تلویزیون، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد دستگاه تعویض می گردد. در صورتی که بررسی های کارشناسان ما در مرکز تعمیرات تلویزیون درستی عملکرد مین برد را تأیید نماید، سایر قطعات دستگاه نظیر پاور، بلندگو و … مورد آزمایش قرار می گیرند تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردند.

 

خوشبختانه غالب اشکالات پیش آمده در بخش صدای تلویزیون با اندک دستکاری قابل رفع هستند و چندان جدی به شمار نمی‌آیند. همانگونه که گفته شد، اصلی‌ترین علت بروز اشکال در صدای تلویزیون، وجود ایراد در بخش مین برد دستگاه است. در صورتی که امکان تعمیر این قطعه و تعمیر صدای تلویزیون، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد دستگاه تعویض می گردد.

تعمیرات تلویزیون در محل

 

 • خدمات تعمیرات تلویزیون در محل یکی از خدمات اختصاصی و ویژه ای است که برای تامین رفاه بیشتر کاربران تدارک دیده شده است. بسیاری از کاربران تلویزیون های مختلف، امکان ارجاع تلویزیون خراب خود به مرکز تعمیراتی را ندارند. این کاربران می توانند به راحتی از خدمات تعمیرات تلویزیون در محل استفاده کنند. در این سرویس تنها با یک بار تماس کاربر و ثبت درخواست او، تعمیرکار مربوطه به محل اعزام می شود. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع تلویزیون ها به کمک سرویس تعمیرات تلویزیون در محل برطرف خواهد شد.

 

 • به این ترتیب کاربران دیگر دغدغه حمل و جابه جایی دستگاه را ندارند. در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند و بدون اینکه مجبور باشند، ریسک حمل و جابه جایی دستگاه را بپذیرند، تلویزیون خود را تعمیر می کنند. کیفیت خدمات رسانی در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیر در مرکز ندارد. تمام خدمات تضمین شده است و در نهایت به کاربر کارت تضمین کیفیت تعمیر ارائه می شود. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد تعمیرات تلویزیون در محل تماس بگیرید.

 

 

تخصص لازمه تعمیرات تلویزیون

 

 • تلویزیون چون در دسته لوازم برقی قرار دارد قطعا در مواقع نیاز به تعمیرات تلویزیون ، لازمه یک متخصص تعمیر که تخصص کافی را هم داشته باشد اقدام به تعمیر تلویزیون شما کند چون با کوچک ترین بی احتیاطی ضرری بزرگ تر متوجه تلویزیون شما میشود . پیشنهاد " نمایندگی تعمیرات " به شما عزیزان استفاده از مشاوره رایگان این مرکز قبل از هر گونه کار و انتخاب متخصص تعمیرات تلویزیون است .

تعمیرات تلویزیون ، تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون با پنل خراب

 

 • تعمیر پنل تلویزیون را می توان مهم ترین بخش تعمیرات این دستگاه معرفی کرد. جالب است بدانید که پنل یا همان صفحه نمایش، گران ترین قطعه در تلویزیون بوده و می توان گفت که حدود ۷۰ درصد ارزش این دستگاه مربوط به پنل است. از این رو در صورتی که این قطعه دچار مشکل شود، باید حتما به صورت تخصصی و تحت نظر تعمیرکاران دوره دیده در این زمینه بررسی و ترمیم شود.

 

 • از جمله اصلی ترین مشکلاتی که در تعمیر پنل تلویزیون مورد توجه قرار می گیرد، باید به مواردی همچون شکستگی و آبخوردگی این قطعه اشاره کرد. بروز این موارد، منجر به آسیب دیدگی فلت های انتقال دنده تصویر شده و ایجاد اختلالاتی مثل خطوط عمودی در تصویر و یا پیکسل سوختگی را در پی خواهد داشت.
 • خوشبختانه همکاران ما در مرکز " نمایندگی تعمیرات "  به واسطه برخورداری از دانش فنی در مورد این قطعه، قادر به انجام مراحل تعمیر پنل تلویزیون به بهترین شکل ممکن هستند. در نتیجه، هزینه ای که کاربران صرف تعمیر پنل دستگاه خود می کنند کاملا نتیجه بخش خواهد بود.

رایج‌ترین مشکلات که منجرب به تعمیر تلویزیون میشود

برخی موارد برای تلویزیون روی می‌دهد که بیش از دیگر خرابی یا مشکلات تلویزیون شاهد آن‌ها هستیم.که در ادامه هشت مورد از معروف ترین آن هارا در ادامه آورده ایم .

 • دیر لود شدن تصویر

 

 اشکال از بک لایت تلویزیون و برد اصلی است که برای رفع آن نیاز به بررسی متخصص تعمیرات تلویزیون دارر

 • تلویزیون نور دارد اما تصویر ندارد

 

عیب از بک لایت تلویزیون است.

 • تلویزیون روشن می‌شود

 

مشکل از برد پاور و برد اصلی است.

 • تلویزیون خود به خود خاموش می‌شود

 

مشکل از برد پاور تلویزیون است.

 • مات شدن تصویر

 

عیب از بک لایت تلویزیون و برد اصلی است.

 • تلویزیون صدا ندارد

 

مشکل از برد اصلی و بلندگو است.

 • تلویزیون دیر روشن می‌شود

 

عیب از برد پاور است.

 • تصویر دو تایی میشود

 

 اشکال از نرم افزار تلویزیون، آی سی برد تلویزیون، قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون یا برد اصلی است.

تعمیرات تلویزیون ، تعمیر تلویزیون

تعمیرات تلویزیون که مشکل بک لایت دارد

 

اگر تلویزیون شما صدا داشت اما تصویری ارائه نداد، باید به خرابی بک لایت آن توجه کنید. برای تعمیراین قطعه، لامپهای فلورسنت و مدارها و قطعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفته و بسته به نوع آسیب ایجاد شده، ترمیم یا تعویض می شوند. البته در نمونه های جدیدتر، تعمیر بک لایت تلویزیون نیازمند بررسی لامپ ال ای دی است؛ چرا که این مدل، جایگزین لامپ فلورسنت شده است.

 

به دلیل ظرافت فوق العاده بالای تعمیرات بک لایت و قطعات آن و احتمال ایجاد مشکلات جدی تر برای تلویزیون، بیشتر تعمیرکاران پنل دستگاه را به صورت کامل تعویض می کنند. از آنجا که تعویض پنل امری هزینه بر است، همکاران ما نهایت تلاش خود را برای تعمیر بک لایت تلویزیون به کار می بندند. اگر هیچ یک از روش ها در جهت رفع مشکلات این بخش موثر واقع نشد، تعویض پنل به عنوان آخرین راه حل در تعمیرات تلویزیون اجرایی می شود.

ضـمـانــت کـتـبـی برای تعمیر تلویزیون شما

 

 • تعميرات تلويزيون چه در محل مورد نظر و چه در نمايندگي تعمیرات تلویزیون ، تفاوتي نداشته  و هر دو سرويس به دست کارشناسان با تجربه و با بهره مندي از پيشرفته‌ ترين دستگاه هاي روز انجام مي‌پذيرند . جهت کسب رضايت و آسايش‌خاطر کاربران کليه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان اين مرکز " نمایندگی تعمیرات " ،  مشمول شش ماه گارانتي و ضمانت کتبي است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *