تعمیر تلویزیون ال جی

 گـروه اجـرایی " تعمیرکار" برای اطمینان و جلب رضایت شما عزیزان ، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدمات گروه ما ، تعمیر تلویزیون ال جی که در این مرکز به صورت تخصصی انجام می شود و علاوه بر این خدمات مشاوره رایگان نیز به شما عزیزان ارائه میشود

تعمیرات تلویزیون ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی ، تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی

 

"نمایندگی تعمیرات" در واحد تعمیرات تلویزیون ال جی که شامل کلیه‌ی خدمات مربوط به بهسازی و رفع عیب تلویزیون الجی در خدمت شما است، یعنی تعمیر تخصصی تلویزیون ال جی با پشتیبانی از همه ی عیب های متداول روی همه ی قطعات تلویزیون LG.

می‌توان به تعمیر و تعویض برد ها تعمیر پنل و تعمیر بک لایت تلویزیون اشاره نمود همچنین محدودیتی در مدل ها نیست در واحد تعمیر تلویزیون ال جی همه ی تولیدات تلویزیون الجی در بازار جهت تعمیر پشتیبانی می‌شود مانند انواع ال ای دی های هوشمند و ساده ، انواع ال سی دی و LCD , LED , OLED , QLED PLASMA , DLP  اشاره کرد.

 

همچنین درصورت تمایل، جهت پیگیری و استعلام قیمت و هزینه انواع خدمات می‌تولنید با دفتر مرکزی نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرید و از هزینه اعلام شده از سوی تکنسین مطمئن شوید.

رضایت مشتری

هدف مرکز خدماتی و گروه اجرایی تعمیرکار جلب رضايت شما با خدمات سريع با کمترين هزينه ممکن و استفاده از متریال اورجینال می باشد.

خدمات با ضمانت

انجام تمامی امور خدماتی شما توسط متخصصان و فنی کاران تعمیرکار و ارائه ضمانت نامه رسمي تعمیرکار براي اطمينان خاطر شما مشتريان گرامي

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

 

 • جابه جایی تلویزیون جدای از مشکلات و سختی رفت وآمد به علت حساس بودن پنل به شدت دستگاه آسیب پذیر است، به همین علت سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در منزل با استقبال مشتریان مواجه شده

 

 • و ما نیز جهت آسیب ندیدن تلویزیون به شما توصیه میکنیم از خدمت تعمیر تلویزیون ال جی در منزل استفاده کنید .

 

 • واحد تعمیرات تلویزیون ال جی ما آمادگی همیشگی دارد تا در صورت درخواست شما عزیزان تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون الجی در منزل را به خدمت رسانی در جهت آسایش شما بزرگواران اعزام کرده

 

 • و بابت همه ی خدمات آنها ضمانت کتبی تعمیرات تلویزیون ال جی به شما تقدیم کند تا در صورت بروز مجدد مشکل و اعلام شما به واحد تعمیرات تلویزیون الجی سریعا برای رفع عیب حاضر شوند

تعمیرات تلویزیون ال جی با پشتیبانی از انواع مدل ها

تعمیرات تلویزیون ال جی، تعمیر انواع مدل تلویزیون ال جی

یک از مشکلات دارندگان تلویزیون ال جی وجود مراکزی است که به آنها مراجعه میکنند ولی تخصص و وجدان کاری جایی در آن مراکز ندارد ، باید دقت داشته باشید که مهم ترین اصل یک خدمت تخصص و وجدان است گه باعث میشود کار بدون ایراد و نقص انجام شود .

 

در تعمیرات تلویزیون ال جی شاید بتوان در بعضی مواقع از همان قطعه ی اورجینال استفاده کرد ما به خاطر داشتن وجدان کاری هیچ وقت اجازه نداریم دلیلی برای تعویض قطعه و یا خرج تراشی مشتریان بیاوریم .

 

دومین مطلب در تعمیر تلویزیون ال جی در این بخش این است که مراکز با تخصص از همه ی مدل های بزار پشتیبانی میکنند مثل واحد تعمیرات تلویزیون ال جی شرکت ما که در صورت موجود بودن قطعات با کیفیت در بازار بدون شک از انواع تلویزیون ال جی پشتیبانی خواهد کرد

 

و سعی بر این است که حتی در مواقع عدم وجود قطعه ی مورد نیاز حتی از واردات قطعه برای رفع نیاز بازار کمک بگیریم تا این مطلب فقط شعار نباشد تعمیرات تلویزیون ال جی با پشتیبانی از انواع مدل ها .

 

 

 • تجهیزات پیشرفته و ابزارآلات کاربردی به روز و تخصصی جهت تعمیر تلویزیون ال جی که سازگار با پیشرفت تکنولوژی های تولید تلویزیون ال جی باشد یک امر بسیار مهم در صنعت تعمیر و تخصص تعمیرات است.

 

 • مرکز تعمیر تلویزیون الجی این افتخار را دارد که به محض ورود تخصصی ترین ابزارآلات به بازار آن را وارد مرکز کند و استفاده ی بهینه از آن را به کارشناسان آموزش دهد .

 

 • علاوه بر دستگاه های به روز ، آموزش کارشناسان و به روز کردن علم تعمیر تکنسین ها مهم ترین رویکرد و هدف مجموعه ی تعمیرات تلویزیون الجی است.

 

 • شایان ذکر است این دوره ها ضروری بوده و می‌توان گفت تخصص در تکنسین ها فراگیر است به طوری که همه ی کارشناسان تعمیر تلویزیون lg متخصص این امر هستند.

تعمیرات تلویزیون ( اولد ) ال جی

 

 

 • سری جدید ال ای دی ال جی تلویزیون ها ی اولد ال جی میباشند که خیلی بیشتر آسیب پذیر تر هستند و این امر باید مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد

 

 • در صورت بروز هر نوع خرابی برای تلویزیون های اولد شما پیش آمد از سرویس تعمیر تلویزیون ال جی در منزل شرکت ما استفاده نمایید تا همه ی خدمات تعمیر در منزل انجام شود تا آسیب پذیری به شدت کنترل شود .

 

 • اولد ها یکی از بهترین ویژگی های آن ها خم بودن پنل است، که نتیجه ی این تغییر این است که شما از کناره های تلویزیون هم اگر به تصویر نگاه کنید

 

 • آن را تقریبا مانند از روبرو نگاه کردن میبینید شاید این مهم ترین ویژگی این سری از تولیدات تلویزیون ال جی باشد. خدمات تعمیر تلویزیون الجی ارائه ی خدمت به این مدل ها را نیز بر عهده دارد .

تعمیرات تلویزیون ( LCD ) ال جی

 

جدیدترین سری تلویزیون های تولیدی در سال های نه چندان دور تلویزیون ال ای دی بوده است که واقعا تحولی در این صنعت بود و شاید بیشترین فراوانی را در منازل ما داشته باشند .

تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی شامل تعمیر تمامی قطعات آن میشود که در واحد تعمیرات تلویزیون ال جی به صورت تخصصی انجام میگیرد .

خرابی های این مدل ها خیلی متفاوت از یکدیگر است که تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی ، تعمیر مین برد ال جی و تعمیر پنل تلویزیون ال جی از خدمات ارائه شده به عزیزانی است که نیاز به تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی خود دارند .

تعمیر تلویزیون ال جی تخصصی ترین امر در مرکز ما برای خدمت به شماست .

تعمیرات تلویزیون ( LED ) ال جی

 

تلویزیون ال سی دی ال جی جزء اولین نمایشگرهای صفحه تخت وارد بازار شد که خیلی مورد استقبال قرار گرفت .

اگر شما عزیزان یکی از مدل های سری ال سی دی ال جی را دارید و با مشکل و خرابی مواجه شده اید با کارشناسان ما در واحد تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا هم از مشاوره ی رایگان برخوردار شوید

و هم در صورت رضایت شما از یکی از واحد های نمایندگی تعمیرات تکنسین های متخخصص ما در امر تعمیر تلویزیون ال جی  برای خدمت به شما به محل اعزام شوند .

نکته ی قابل ذکر این است که تعمیرات تلویزیون ال سی دی ال جی در همه ی مراکز قابل انجام است

تعمیرات تلویزیون ( پلاسما ) ال جی

 

 • پلاسما یکی از مدل های تولیدی شرکت تلویزیون الجی است، که ویژگی های منحصر به فرد مختص این مدل را دارد . در این مدل از تلویزیون ال جی گاز نئون و زنون در هر سلول تزریق شده است وباید گفت در صورت موجود بودن قطعات و تشخیص رفع عیب قطعی ، تعمیر تلویزیون پلاسمای ال جی در واحد تعمیرات تلویزیون ال جی شرکت انجام میگیرد .

 

 • تلویزیون پلاسمای ال جی شاید از نظر ظاهر و در یک نگاه شبیه ال ای دی و ال سی دی باشد ولی کاملا از نظر ساختار و سخت افزار از این مدل ها متمایز است و فقط شبیه به آنهاست مخصوصا پنل تلویزیون های پلاسما کاملا متفاوت است و خرابی خود به خودی پنل بیشتر است .

 

 • در خرابی این مدل باید گفت بیشتر مواقع پنل تلویزیون خراب میشود و موجب خرابی یکی از برد ها میشود و در اکثر اوقات حتی بعد از رفع عیب برد و احیای مجدد دستگاه مجددا برد دچار خرابی میشود که این امر نشن دهنده خرابی پنل است . توصیه ی ما تماس با واحد تعمیرات تلویزیون ال جی است جهت راهنماایی و یا اعزام کارشناس .

عیب یابی تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی، عیب یابی تلویزیون های ال جی

 

 • شرکت ال جی در واحد تولید تلویزیون ال جی تولیدات خود را نسبت به ویژگی ها آن ها کد گذاری کرده است .

 

 • این شرکت با گذشت زمان و پیشرفت همه جانبه ی خود به قطب تولید لوازم خانگی مبدل شده است و خیلی از لوازم اساسی مورد نیاز خانه را تولید میکند و به کمیت و کیفیت اهمیت خاصی در نظر دارد .

 

 • البته شاید در سال های گذشته نسبت به کیفیت نگرش جدیدی ارائه کرده اند و یا هدف را بر این قرار داده اند که کیفیت و قیمت را با هم کاهش دهند تا دستگاهی ارزان قیمت از تلویزیون ال جی به بازار بیاید تا افراد کم درآمد نیز توان خرید داشته باشند .

 

 • از این رو هر مدل از سری تلویزیون های ال جی تقریبا یک ضعف متداول را با خود به همراه دارد بعضی از آنها ضعف بک لایت و برخی دیگر ضعف در برد مین دارن و دیگر مدل ها از ضعف های متفاوت دیگر دچار خرابی میشود .

 

 • عیب یابی تلویزیون ال جی خدمتی رایگان برای شما فقط کافیست مدل دستگاه خود را با تماس به مرکز تعمیر تلویزیون الجی برای کارشناسان ما بخوانید .

 

 

 

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی

 

 • اینجا باید دقت داشته باشید که قطع و وصل شدن تصویر با روشن و خاموش شدن مداوم دستگاه تفاوت دارد .

 

 • روشن و خاموش شدن تلویزیون ال جی مربوط به برد مین و یا برد پاور دستگاه میباشد و قطع و وصل شدن تصویر مربوط به خرابی بک لایت تلویزیون میباشد .

 

 • برخی مدل های تلویزیون ال جی با خرابی در برد پاور این ایراد در آنها نمایان میشود که در اکثر اوقات با تعمیر برد رع عیب میشود ولی در برخی موارد باید برد پاور تعویض شود تا مجددا بتوان از دستگاه استفاده نمود .

 

 • در صورت مشاهده این نوع از خرابی دستگاه ال جی خود آن را خاموش کنید تا باعث خرابی دیگر قطعات تلویزیون نشود و با واحد تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و نسبت به رفع خرابی اقدام کنید .

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

 

در این نوع خرابی پیش آمده نیز میتوان برد مین و برد پاور دستگاه را به عنوان قطعه ی خراب نام برد ولی باید تست های مربوطه انجام شود تا در صورت خرابی هر کدام نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام نمود در همین راستا تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون ال جی در شرکت آماده ی ارائه ی خدمت به شما عزیزان میباشند .

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

 

بیشترین علت بروز این مشکل در تلویزیون ال جی مربوط به آی سی اصلی یا سی پی یو برد مین است که با بروز ا در عملکرد باعث میشود برخی ورودی ها را نشناسد .

البته میتوان علت های دیگر مثل خرابی کابل و یا خرابی پورت اچ دی ام آی نیز باعث شوند . تشخیص علت خرابی در واحد تعمیرات مین برد تلویزیون ال جی انجام میشود .

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی زمانی که صدا دارد

 

این ایراد در تلویزیون ال جی مربوط میشود به لامپ های ال ای دی پشت صفحه یا همان بک لایت تلویزیون ال جی که در صورت تعویض بک لایت دستگاه دوباره احیا میشود . تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در منزل قابل انجام است فقط کافیست با واحد تعمیرات تلویزیون ال جی تماس بگیرید .

تعمیر تلویزیون ال جی آداپتور دار

 

این تلویزیون ها شاید به علت پایین آوردن قیمت تمام شده بدون برد پاور و با آداپتور وارد بازار شدند . خرابی این سری بیشتر در قسمت برد مین دستگاه میباشد که حتما باید برد تعویض گردد البته در مواقع کمی هم خود آداپتور مشکل پیدا میکند که باید آن هم تعویض گردد . تلویزیون ال جی آداپتور دار خیلی از سطح کیفی بالایی برخوردار نیست . خدمات این سری از تلویزیون ها را از خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی بخواهید .

تلویزیون ال جی خود به خود خاموش شد

 

 

 • دو قطعه ی اصلی تلویزیون ال جی یعنی برد مین و برد پاوردر صورت خرابی و بروز خطا در عملکرد باعث خاموش شدن ناگهانی تلویزیون میشود . با وجود کارکرد برد تغذیه با جریان برق و حساس بودن بردها به نوسان شما نباید دستگاه خود را بدون محافظ و به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید حتما از یک محافظ خوب و کارآمد استفاده کنید .

 

 • در صورت ایجاد نوسان حتما برد پاور آسیب جدی میبیند و اگر بهترین حالت را در نظر بگیریم تنها خاموش میشود بدون خراب کردن دیگر قطعات اما ما شاهد هستیم در برخی موارد با رابی برد تغذیه سریعا برد مین نیز دچار مشکل میشود .

 

 

 • گاهی اوقات هم برد مین خود دچار مشکل و خرابی میشود و ربطی به برد پاور ندارد . علت های مختلفی نیز میتوان برای به مشکل خوردن برد مین نام برد من جمله خرابی و نامرغوب بودن کابل های ورودی ، اتصالی فلش ، برخورد رعد و برق به آنتنی که به برد مین متصل باشد و غیره .

 

 • در بیشتر مدل های تلویزیون ال جی در صورت خرابی برد مین باید آن را تعویض کنید مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی با داشتن اکثر قطعات مدل های رایج در خدمت شما میباشد .

استفاده از تلویزیون ال جی در حالت خراب

 

برخی کاربران خرابی های پیش آمده در دستگاه را نادیده میگیرن و به استفاده در آن حالت ادامه میدهند که خیلی کار خطرناکی است در مرحله اول چون در برخی خرابی ها مثل خرابی بک لایت تلویزیون احتمال آتش گرفتن دستگاه وجود دارد

در مرحله ی دوم باعث میشوند که هزینه ی بیشتری متحمل شوند . چون عیب دستگاه به مرور شدت پیدا کرده است و یا شاید به دیگر قطعات دستگاه آسیب رسانده باشد .

تعمیر تلویزیون ال جی با قابلیت هوشمند بودن

 

هوشمند بودن تلویزیون ال جی یکی از ویژگی های بسیار کاربردی دستگاه میباشد . شما میتوانید با این قابلیت به اینترنت و شبکه های اجتماعی متصل شوید ویا با اتصال گوشی و تبلت هر آنچه در این دستگاه ها مشاهده میکنید در تلویزیون هم ببینید . البته قابل ذکر است در برخی موارد با متصل شدن دستگاه به اینترنت و آپدیت آن آی سی برد مین با مشکل مواجه میشود در بیشتر مواقع برنامه ی آی سی میپرد . از لحاظ سخت افزاری این مدل ها شبیه دیگر تلویزیون های ال جی میباشند ولی با ویژگی هوشمند بودن .

شکستگی و ضربه خوردن پنل تلویزیون ال جی

 

 

 • متاسفانه خیلی از کاربران گرامی با شکستگی پنل تلویزیون خود مواجه میشوند و بیشتر به خاطر بی احتیاطی و نبود اطلاعات من باب حساس بودن پنل تلویزیون میباشد .

 

 • باید عرض شود که با شکستگی پنل تلویزیون دیگر دستگاه ارزشی ندارد و فقط شما میتوانید آن را به صورت پنل شکسته به فروش برسانید یکی از بهترین خریداران تلویزیون پنل شکسته واحد تعمیر پنل تلویزیون ال جی است .

 

 • شاید سوال بشود که چرا نمیتوان پنل را تعویض کرد باید بیان شود اولا شرکت های تولید پنل تلویزیون فقط برای خود تولید میکنند و دما اگر حتی بتوان پنل مورد نظر را یافت تقریبا هم قیمت دستگاه باید هزینه پرداخت شود که صرفه ی اقتصادی در آن نیست .

 دیگر فعالیت های مرکز تعمیرات تلویزیون الجی

✔️ تعمیر تلویزیون ال جی

 

یکی از تولیدات شرکت های صوتی تصویری که توجه بعضی از ایرانیان را جلب کرده تلویزیون ال جی میباشد و با تنوع مدل و آپشن سعی شده نظر اکثریت کاربران مورد توجه قرار گیرد با این فاکتور مهم که کیفیت هم فراموش نشود .تلویزیون ال جی با داشتن توان تولید زیاد شاید بر این امر باشد تا با تولید حداکثری قیمت را به شدت پایین آورد که همین امر باعث شده تا در هر مدل به شکلی از کیفیت قطعات مصرفی کاسته شود و تا حدودی موجب نارضایتی کاربران شده باشد

 

✔️ تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

 

بکلایت تلویزیون ال جی همان لامپ های ال ای دی پشت صفحه میباشد که میتوان گفت مصرفی ترین قطعه ی استفاده شده در تلویزیون است و نوع و شکل آن در هر مدل از هر برند متفاوت میباشد مثلا در یک مدل با مدل دیگر از تلویزیون ال جی کاملا متفاوت است و نمیتوان از دیگر بک لایت ها به جای بک لایت مختص هر سری استفاده کرد.

 

✔️ تعمیر مین برد تلویزیون ال جی

 

مین برد تقریبا وظیفه ی اصلی در پردازش تصویر و مدیریت قطعات در تلویزیون را بر عهده دارد که کوچکترین اخلال درعملکرد قطعات اصلی آن موجب روشن نشدن دستگاه میشود پس این را بدانید اگر برق در پاور موجود بود ولی بعد از زدن دکمه روشن و خاموش هیچ عکس العملی از آن مشاهده نکردید احتمال خیلی زیاد مین برد تلویزیون شما علت روشن نشدن است.

 

 

✔️ تعمیر فلت تلویزیون ال جی

 

فلت قطعه ای است که معمولا و در نود درصد موارد به علت نفوذ آب و رسیدن آب به فلت آسیب میبیند و اصطلاحا سولفاته میشود و موجب قطع تصویر در پنل میشود که دستگاه بندینگ ما برای این امر تهیه شده است زیرا فقط با دستگاه تعویض فلت یا بندینگ میتوان فلت را تعویض کرد و با دست این کار را نمیتوان انجام داد .انواع فلت یا کاف در مجموعه ی ما موجود است و قطعا رفع نیاز شما با ما انجام میشود زیرا فراوانی نوع فلت ها در تلویزیون بسیار گسترده است وباید دقیقا همان فلت و خط کش جهت تعمیر فلت استفاده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *